Naše společnost zahrnuje tři ambulance, vybavené moderní zdravotní technikou potřebnou pro komplexní vyšetřování zažívacího traktu. Očekává vás vysoce erudovaný tým atestovaných lékařů a sester s praxí v oboru. Naše ambulance se specializují na diagnostiku a léčbu onemocnění zažívacího traktu. Provádíme endoskopická vyšetření horní i dolní části trávicí trubice a sonografická vyšetření břicha. Zdraví je to nejdůležitější a my se staráme o to, aby to Vaše netrpělo. Našim klientům jsme připraveni poskytnout kvalitní lékařskou péči vždy na vysoké odborné úrovni, s citlivým přístupem a s ohledem ke každému jednotlivému klientovi.

V naších ambulancích se mimo češtiny domluvíte: Anglicky, Rusky, Francouzsky, Polsky.

Radim Bužga - ZnamyLekar.cz
onas01

Gastroenterologie

Jsme tu vždy pro Vás v případě jakýchkoliv zdravotních problémů. Našim hlavním cílem je Vaše spokojenost a pevné zdraví. Ať už máte jakýkoliv zdravotní problém neváhejte nás kontaktovat. Náš odborný personál je vám vždy k dispozici.

Všechny naše pracoviště byla vybrána Ministerstvem zdravotnictví a komisí pro screening kolorektálního karcinomu jako pracoviště k provádění screeningové a preventivní screeningové koloskopie v rámci programu screeningu KRCA (rakoviny tlustého střeva).

Smluvní pojišťovny:

  • Všeobecná zdravotní pojišťovna 111
  • Vojenská zdravotní pojišťovna 201
  • Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra ČR 211
  • Oborová zdravotní pojišťovna 207
  • Česká průmyslová zdravotní pojišťovna 205
  • Revírní bratrská pokladna - zdravotní pojišťovny 213

Náš tým

Mgr. Byrtusová Gabriela

Sestra

Petra Karasková

Sestra

Marta Škorníková

Sestra